Графік роботи:Пн-Нд з 09-00 до 21-00+38 (098) 835-80-80

Професійне фарбування волосся – крок на шляху до досконалості

05.11.2019 0
banner-olaplex2-HH-1200x600.jpg

Гарне, розкішне, блискуче волосся – гордість справжньої жінки – їм необхідно приділяти увагу, піклуватися. Але в деяких випадках потрібне втручання професіоналів індустрії краси. Коли натуральний колір волосся не відрізняється блиском, у пасма пробирається підступна сивина або ж просто хочеться кардинально змінити зовнішність – вирушайте в справжню лабораторію краси WOW BeautyLab, майстри якої творять справжні дива, віртуально граючи квітами, відтінками, напівтонами.

Наш салон краси Позняки, як і інші райони столиці, гідно оцінили. Ті, хто один раз довірить створення образу нашим чарівницям, перетворюється на постійних клієнтів. Підтвердження цьому – безліч захоплених відгуків.

Висококласне фарбування – це не просто ідеальне знання техніки – це справжня магія, підвладна лише кращим майстрам, які, за її допомогою, надають волоссю сліпучого блиску, не завдаючи їм шкоди, а навпаки, покращуючи їхній стан, структуру. Високий рівень професіоналізму та багаторічний досвід – не єдині причини стільки разючих результатів.

Фарбування Позняки виконуються лише за допомогою професійних фарб, яким довіряють у всьому світі. У їх складі немає агресивних компонентів-фарби містять унікальну комбінацію олій, восків, безпечних фарбуючих компонентів. В арсеналі наших майстрів є, наприклад, продукція справді унікального італійського бренду Davines, який для виробництва своєї продукції використовують виключно натуральну сировину.

Чому слід звернутися саме до нас?

Коли потрібне фарбування, Осокорки звертаються саме до нас. Причин для цього багато, ось лише деякі з них:

Уважний індивідуальний підхід;
Нешаблонне, креативне мислення майстрів;
Любов до своєї справи;
Повна самовіддача;
Використання продукції брендів із бездоганною репутацією, таких як Schwarzkopf;
Приємна атмосфера;
Чистота;
Доступні ціни.

Необхідно створити бездоганний образ перед важливою зустріччю, вразити всіх наповал на святковому заході, змінити імідж або просто хочете підняти собі настрій, звертайтеся в салон краси WOW BeautyLab, розташований в районі метро Осокорки, і результат в рази перевершить ваші очікування.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
WOW Beauty Lab –женский секрет красоты

WOW Beauty Lab –женский секрет красоты
Copyright by  2018. All rights reserved.Copyright by 2018. All rights reserved.