Графік роботи:Пн-Нд з 09-00 до 21-00+38 (098) 835-80-80

Сучасні тренди у макіяжі

15.05.2020 0
1.jpg

Вивчаючи тенденції в макіяжі 2020 можна сміливо стверджувати, що цей сезон обіцяє бути цікавим, багато трендів напевно будуть актуальними ще кілька років, оскільки допомагають створювати неймовірно жіночні, привабливі, спокусливі, незвичайні образи.
Стилісти, візажисти постаралися, щоб кожна жінка знайшла щось потрібне для себе, змогла освіжити свій макіяж, внести в нього нові нотки, незалежно від того, шанувальницею якого стилю вона є.
Основний тренд у макіяжі 2020 – природність. На піку популярності так званий nomakeup мета якого надати особі приголомшливий ефект свіжості без штучного нальоту. Зробити це не так і легко, як здається на перший погляд. Знадобиться час, щоб набити руку, але це того варте. Одна з умов успіху – щоденний ретельний догляд за шкірою. Ще один варіант – звернеться до фахівця.
Актуальний цього сезону образ фатальної красуні або dramagirl, для створення яких знадобиться чорна підводка та помада будь-яких темних відтінків. Відходять у минуле звичайні стрілки, на зміну яким приходять сміливі, екстравагантні графічні експерименти.
Що ще популярно цього сезону?
Макіяж у світі вже не засіб для маскування недоліків, а спосіб самовираження. І способів для нього достатньо:
• З 60-х повернувся ефект лялькових вічок, а найсміливіші представниці прекрасної половини людства можуть піти далі – склеїти вії в стилі павукових лапок;
• Щедре використання рум’ян – йдеться не тільки про щоки, а й про вилиці, скроні, лоб;
• Смокі-айз не втратили своєї популярності і цього сезону, але зазнали змін – тепер для їх створення не використовуються чіткі лінії – в моді легка недбалість;
• Навесні, влітку особливо популярними будуть яскраві тіні, що кричать, включаючи неонові відтінки. Восени і взимку їм на зміну прийдуть приглушені, ніби трохи припилені, зістарені кольори;
• На піку популярності знаходиться make-up у стилі героїнь серіалу «Ейфорія» з великою кількістю блискіток, яскравими губами, неоновими спалахами;
• Незвичайні кольорові малюнки на обличчі – чудовий варіант для грандіозної вечірки – такий образ не залишиться поза увагою.
Сучасний макіяж різноманітний, дивовижний – сміливо вирушайте в подорож цим вражаючим світом і, експериментуючи, знайдете свій ідеальний образ!


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
WOW Beauty Lab –женский секрет красоты

WOW Beauty Lab –женский секрет красоты
Copyright by  2018. All rights reserved.Copyright by 2018. All rights reserved.